دانلودسیتی | بازی فشرده | فیلم فشرده

جدیدترین تریلر فیلم Assassin’s Creed منتشر شد
2016.12.12
0 نظر        دانلود سیتی

کمپانی فاکس قرن بیستم آخرین تریلر فیلم مورد انتظار کیش یک آدم کش (Assassin’s Creed) را به همراه ویدیویی جدید از این فیلم، منتشر کرد.

کمتر از دو هفته دیگر فیلم Assassin’s Creed به روی پرده‌های سینما خواهد رفت و به همین مناسبت کمپانی فاکس قرن بیستم تریلر پایانی این فیلم مورد انتظار طرفداران بازی‌های ویدیویی را منتشر کرده است. بخش زیادی از این تریلر را تصاویری که پیش از این از فیلم Assassin’s Creed منتشر شده است، تشکیل می‌دهد، اما این تریلر حاوی تصاویر جدیدی نیز است. این تریلر یکی از بهترین و جذاب‌ترین ویدیوها و تریلرهایی است که از این فیلم تاکنون منتشر شده است. شما در ادامه می‌توانید این تریلر بسیار زیبا را تماشا کنید:

دانلود با رزولوشن 360p | دانلود با رزولوشن HD 720p

علاوه بر این، فاکس ویدیو جدیدی از فیلم Assassin’s Creed نیز منتشر کرده است که این ویدیو کافه‌ تریا (Cafeteria) نام دارد. در این ویدیو، شخصیت کالوم لینچ با بازی مایکل فاسبندر را به همراه موسی با بازی مایکل کی ویلیامز، مشاهده می‌کنیم که در حال بررسی محیط اطراف خود هستند. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود با رزولوشن 360p | دانلود با رزولوشن HD 720p

کارگردانی فیلم Assassin’s Creed بر عهده جاستین کورزل است و بازیگرانی چون مایکل فاسبندر، ماریون کوتیار، جرمی آیرونز، برندن گلیسون و مایکل کی ویلیامز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. فاسبندر به تازگی مصاحبه‌ای را با مجله امپایر انجام داده است. او در این مصاحبه توضیح داد که نقش او در فیلم Assassin’s Creed بسیار مبهم و تاریک است. فاسبندر در این رابطه می‌گوید:

این فیلم مثل جنگ ستارگان (Star Wars) نیست که شما به سمت روشنایی یا تاریکی خواهید رفت. این فیلم از نظر اخلاقی بسیار مبهم است. هر دو گروه و فرقه تمپلارها و اسسین‌ها در لحظات خاصی ریاکارانه عمل می‌کنند و اینجا به وضوح مشخص نیست که چه کسانی شخصیت خوب و چه کسانی شخصیت بد هستند. من فکر می‌کنم که مخاطبان کمی بیشتر برای دیدن این فیلم تحریک خواهند شد. شما باید بدانید که چه احساسی در مورد این شخصیت دارید و آیا باید از آن حمایت کنید یا خیر. فکر کنم این فیلم بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

فیلم Assassin’s Creed برای اکران در تاریخ ۲۱ دسامبر (۱ دی) امسال، یک هفته پس از اکران فیلم روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان (Rogue One: A Star Wars Story)، برنامه‌ریزی شده است.

کانال اطلاع رسانی دانلود سیتی : irdownlodcity

چه امتیازی می دهید؟