دانلودسیتی | بازی فشرده | فیلم فشرده

دانلود انیمیشن کاپیتان زیرشلواری | دوبله فارسی
2017.10.19
0 نظر        دانلود سیتی

انیمیشن کاپیتان زیرشلواری( Captain underpants 2017: Epic movie ) که به کارگردانی دیوید سورن و به تهیه کنندگی دریمووکس تولید شده است را میتوانید با کیفیت های مختلف از سرور های زیر دانلود کنید و از دیدن این انیمیشن زیبا لذت ببرید.

| انیمیشن کاپیتان زیرشلواری اولین انیمیشن حماسی با دوبله فارسی و با کیفیت های مختلف |

 

داستان از آنجا شروع میشود که دو پسربچه خوش خنده و بازیگوش در یک مدرسه درس میخوانند و پس از مدرسه به کلبه درختی خود میرفتند و شروع به درست کردن کتاب های داستانی میکردنند تا اینکه یک روز در مدرسه سر و کله پروفسور پیدا میشود و ایشان در مدرسه به عنوان معلم استخدام میشود , هدف پروفسور از استخدام شدن,از بین بردن لبخند و خنده است و یک دانش آموز هم بر این عقیده بود که انسان چرا باید بخندد و اصلا لزومی ندارد که لبخند بزند. پروفسور و دانش آموز با همکاری خود یک دستگاه از بین بردن لبخند و خنده میسازند و در این حین دو پسربچه بازیگوش دست بکار میشوند و با استفاده از انگشتر هیبنوتیزم شان مدیر مدرسه را به یکی از آن داستان هایی که ساخته بودند(کاپیتان زیرشلواری) می برند و با استفاده از مدیر مدرسه هدفشان را جلو میبرند و… .

اگر واقعا عاشق انیمیشن هایی در ژانرهای حماسی , کمدی هستیدبه هیچ وجه انیمیشن فوق العاده و بینظیر کاپیتان زیرشلواری رو از دست ندهید.


کانال اطلاع رسانی دانلودسیتی

 


تصاویری از محیط انیمیشن:

کانال اطلاع رسانی دانلود سیتی : irdownlodcity

چه امتیازی می دهید؟