محصولات فروشگاه اینترنتی دانلودسیتی

مصاحبه مورینیو در مورد عملکرد تیمش و کریک

مصاحبه مورینیو در مورد عملکرد تمیش و کریک

مصاحبه مورینیو در مورد عملکرد تیمش و کریک

مورینیو مایکل کریک را با وجود تمام تردید ها برا ارائه یک نمایش خوب فراخواند

خوزه مورینیو به خاطر کاهش فشار روی تیمش در مورد عملکرد شخصی مایکل کریک اظهار نظر نکرد. فقط اظهار داشت «او به عنوان بازیکن ۳۵ ساله عملکرد خوبی داشت». کریک با عملکرد خوبش در خط میانی جایگاهش برای بازی روز شنبه در مقابل قهرمان دوره قبلی، لستر سیتی را تثبیت کرد. او اشتباهات فلینی را در بازی با نورثمپتن پوشش داد. همچنین یک گل زیبا به ثمر رساند.

بازیکنان رفت و آمد زیادی در ترکیب منچستر یونایتد در هفته های اخیر داشتند که اگر در مقابل حریف آخر هفته ی خود به پیروزی نرسند این روند هم چنان ادامه خواهد داشت. مورینیو بعد از برد سه بر یک تمیش در مقابل نورثمپتون با خبرنگاران صحبت نکرد اما در شبکه house TV از رضایت او از عملکرد کریک سوال پرسیده شد که چنین جواب داد : «من نمی خواهم خیلی به جزئیات وارد شوم، من فکر میکنم او عملکرد خوبی داشت و همچنین فکر میکنم خط میانی در کنترل بازی  واقعا خوب بودند»

مورینو روی تغییراتی که در نیمه دوم انجام شده بود حساب ویژه ای باز کرده بود. «من فلینی را به جای اشنایدر در حالی به بازی آوردم که حریف ۲-۱ باخته با ارسال پاس های بلند به محوطه جریمه قصد باز کردن دروازه ما را داشت و وظیفه ی  فلینی کنترل این توپ ها بود. اما من فکر میکنم در مجموع کل تیم خوب بودند. بازی در کل در نیمه دوم آسان تر بود چون به طور طبیعی بازی کردن در مقابل تیم ۱۰ نفره به مرتب آسان تر است، اما آن ها به معنای واقعی جنگیدند و با تمام قدرت بازی کردند. ما به عنوان یک تیم بازی را از ابتدا کنترل کردیم. من فکر میکنم که تعویض ها صرفا باعث افزایش همکاری شد و روی هم رفته تیم تحت کنترل بود. آن ها برای ما مشکل ایجاد کردند چون به صورت تیمی بازی میکردند اما روی هم رفته عملکرد خوبی داشتیم.»

مدیر کل بخش ادیت
بازدید : 20
۹۵/۰۷/۱

مطالب مرتبط

راهنمای دانلود

مشخصات
 • فرمت :
 • حجم :
 • منبع :
 • رمز :
 • دانلود
 • تعداد نظرات : بدون دیدگاه

  دیدگاه شما

  ( الزامي )

  (الزامي)