خبر جدید از مراحل ساخت بازی رزیدنت اویلResident Evil 7+تاریخ انتشار

بنا به گزارش گروه خبری سایت دانلودسیتی به‌نظر می‌رسد که مراحل ساخت Resident Evil 7 رو به پایان میباشد وتاکنون حدود  ۶۵درصد مراحل ساخت آن به پایان رسیده است و به نظر میرسد که این نسخه امسال در تاریخ انتشار خود یعنی ۵بهمن ۱۳۹۵ به بازار عرضه میشود و دیگر شاهد تاخیر آن نخواهیم بود.
فامیتسو مصاحبه‌ای با کارگردان و تهیه‌کننده‌ی Resident Evil 7، ناکنیش کوشی و کواد مسچیکا انجام داده است. در پایان مصاحبه، آن‌ها اذعان داشتند که درحال حاضر، بازی ۶۵درصد از مرحله‌ی ساخت خود را طی کرده است. همچنین اشاره شد که روند ساخت بازی، به‌صورت هموار و آرام پیشروی می‌کند، پس نباید شاهد هیچ مشکلی بعد از این نقطه باشیم.

همچنین یک نسخه دمو پس از نمایش E3 بازی برای طرفداران منتشر شد و مدتی بعد اعلام گردید که این نسخه دمو بخشی از بازی اصلی نیست، اما به طور قطع سیستم مبارزات و معماهای بازی اصلی همانند نسخه دمو خواهد بود.
اما به تازگی خبر بدی برای طرفداران منتشر شده است و متاسفانه یا خوشبختانه در بازی اصلی شاهد هیچگونه صحنه دکمه زنی یا Quick Time Event نخواهیم بود. صحنه های دکمه زنی اولین بار در نسخه چهارم این سری تعبیه شدند و در نسخه ششم به بیشترین حد خودش رسید و ما تقریبا در هر کات سین بازی شاهد دکمه زنی های پر تعداد و اعصاب خورد کن بودیم. اما در Resident Evil 7 دیگر خبری از این صحنه های اعصاب خورد کن نخواهد بود. سازنده بازی، Masachika Kawata به تازگی طی یک مصاحبه با خنده گفت که “هیچگونه صحنه دکمه زنی در Resident Evil 7 وجود نخواهد داشت و می دانم که مردم از شنیدن این موضوع خوشحال خواهند شد”.

رزیدنت اویل امسال ۲۰ ساله خواهد شد و اولین نسخه این بازی در سال ۱۹۹۶ عرضه شد.

سری پنجم رزیدنت اویل بهترین نسخه در بین تمامی نسخه ها بوده و نسخه های Resident Evil 6 و Operation Raccon City باعث نارضایتی و شاکی شدن طرفداران این بازی شد که این امر سازندگان این بازی را بر آن داشت که امسال نسخه ۷ را متفاوت تر و ترسناک تر عرضه کنند و قول داده اند که امسال اویل ۷ برترین بازی این سری باشد

پس منتظر این بازی باشید

تاریخ انتشار بازی :

۱۳۹۵/۱۰/۲۵

 

درباره مدیر ارشد سایت

مدیر ارشد سایت
The Future is Ours من تا الان حتی یک نیمه بازی PES انجام ندادم و از این بازی خوشم نمیاد !! در این مورد سوال نفرمایید خواهشا

پیشنهاد ما

به یاد ماندنی‌ترین لحظات تاریخ سری Call of Duty

سری Call of Duty در بخش داستانی خود همیشه لحظاتی را خلق کرده که در …

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت متعلق به دانلودسیتی میباشد و کپی برداری از مطالب فقط باذکر منبع مجاز میباشد.