کاور رسمی PES 2016 Downlodcity Patch V1.0 رونمایی شد !!

PES 2016 Downlodcity Patch V1.0

باسلام خدمت شما کاربران گرامی

چندی پیش تصمیم گرفتیم که پچ هایی که منتشر میکنیم را مانند پچ های معتبر مثل پی تی ای برند کنیم و کاری کنیم که یکی از مشهورترین پچ های بازی های PES بشوند و اولین کاری که کردیم این بود که اسم پچ را از S-Patch به Downlodcity Patch تغییر نام دادیم.و اکنون این پچ که اولین وژن و در اصل همان s-patch 3.0 میباشد در حال تکمیل شدن است و انشالله به زودی منتشر میشود.

دومین تصمیم این بود که در دوهفته پیش یک نظر سنجی در سایت قرار دادیم راجع رایگان یا پولی بودن پچ که اکثریت به رایگان بودن آن رای دادند و همچنین اکثر کسانی که اس پچ ۲ را خریده بودند نیز از رایگان بودن پچ اعلام رضایت کردند در نتیجه این پچ از این به بعد کاملا رایگان منتشر خواهد شد.

از تصمیمات مهمی که در باره این پچ گرفتیم،قرار شد که این پچ توسط یکی از معتبرترین و بهترین سایت های دانلودی ایران که رتبه آن زیر ۱۰۰ میباشد نیز رسما منتشر شود و اسم آن سایت زمان انتشار پچ به اطلاع خواهد رسید.

زمان انتشار و ویژگی های جدید این پچ به زودی اعلام خواهد شد، لطفا در این باره سوال نفرمایید.

PES2016 downlodcity patch v1.0

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را درباره بهتر شدن این پچ بیان نمایید و اینکه اگر از اس پچ ۲ استفاده کرده اید لطفا نواقص آن را بیان فرمایید که در این نسخه آنها را برطرف کنیم

باتشکر از همراهی شما.

درباره مدیر ارشد سایت

مدیر ارشد سایت
The Future is Ours من تا الان حتی یک نیمه بازی PES انجام ندادم و از این بازی خوشم نمیاد !! در این مورد سوال نفرمایید خواهشا

پیشنهاد ما

دانلود مستقیم کرک CPY بازی FIFA 17 [منتشر شده درCPYGAMES.COM]

FIFA 17 CPY Crack Download Link باسلام در این پست کرک جدید بازی فیفا۱۷ که …

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت متعلق به دانلودسیتی میباشد و کپی برداری از مطالب فقط باذکر منبع مجاز میباشد.