دانلودسیتی | بازی فشرده | فیلم فشرده

اضافه شدن بخش داستانی به FIFA 2017
1395.03.26
0 نظر        دانلود سیتی

امروز تریلری منتشر شد که نشون میداد شرکت EA Sports قراره یک بخش داستانی به بازی اضافه کند. شما در بخش در نقش ALEX HUNTER باید در لیگ برتر انگلیس بازی کنید. هنور معلوم نیست که آیا این بخش فقط در لیگ انگلیس قابلیت بازی کردن دارد یا نه و همچنین فیفا مشخص نکرده که آیا می توان شخصیت دلخواه خود را ساخت یا نه. تنها چیزی که مشخص این است که شما باید ALEX HUNTER  هفده ساله را کنترل و در لیگ انگلیس بازی کنید.

ALEX HUNTER کیست؟؟

پسری ۱۷ ساله از منظقه های فقیر نشان شهر لندن که فوتبالش رو در خیابان شروع کرده است. بعد از مدتی به کمک پدربزرگش و اسطوره انگلیس JIM HUNTER (که در فصل ۱۹۶۶/۶۷ بیست گل به ثمر رساند) فوتبال حرفه ای را اغاز می کند. اما آینده او به شما وابسته است. شما هر حرکتی که در زمین انجام دهید باعث پیشرفت یا ضعیف شدن او می شود.

همچنین شرکت EA Sports برای اینکه بخش داستانی واقعی داشته باشید و یتونید تجربه تبدبل شدن به یک بازیکن حرفه ای رو به خوبی تجربه کنید از تجربیات بازیکنانی همچون Harry Kane و James Rodriguez وMarcos Reus و Anthony Martial و Eden Hazard و Dele Alli و Marcos Rashford و همچنین دیوید بکهام استفاده کرده است

بخش داستانی فقط برای کنسول های نسل هشتم یعنی Ps4 , Xbox One و سیستم خانگی یا PC در دسترس است و برای کنسول های نسل هفتم ینی Ps3 و Xbox 360 در دسترس نخواهد بود.

اما برای داشتن این کیفیت فیفا از موتور بازی Frostbite Engine استفاده کرده است و به این معناست که به سیستم  بسیار قوی نیار دارد، که اکثر گیمرها با این موضوع مشکل دارند.

کانال اطلاع رسانی دانلود سیتی : irdownlodcity

چه امتیازی می دهید؟
0 نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

توجه!                                                    توجه!

از این به بعد ادیت های جدید بازی های PES و FIFA که قبلا در سایت دانلودسیتی منتشر میشدند

در سایت جدید مودینگ وی [www.ModdingWay.ir] منتشر میشوند

لطفا به سایت مودینگ وی دات آی آر هم سر بزنید ❤️❤️

ورود به سایت مودینگ وی

کانال تلگرام: Moddingway_ir@