دانلودسیتی | بازی فشرده | فیلم فشرده

اطلاعات جدید از FIFA 17 منتشر شد!
1395.04.13
0 نظر        دانلود سیتی

bmm1sjyni7p8kydgpwpr

سال قبل بود که EA اعلام کرد با تیم Real Madrid برای سری بازی های FIFA وارد همکاری شده است. امروز هم EA به صورت رسمی اعلام کرد با تیم یوونتوس برای سری بازی های FIFA وارد همکاری شده است.

ماننده همکاری با تیم Real Madrid چهره بازیکنان یوونتوس هم اسکن (به روز رسانی تصویر چهره بازیکنان) شدند که در زیر می توانید تصاویر بازیکنان را مشاهده فرمایید که شاهد یک گرافیک زیبا با قدرت موتور گرافیکی Frostbite هستیم.

به غیر از چهره بازیکنان,استادیوم باشگاه هم به روز رسانی شده است که به لطف موتور قدرتمند Frostbite شاهد یک گرافیک زیبا از استادیوم هستیم. تصویر استادیوم یوونتوس در بازی FIFA ۱۷ به صورت زیر می باشند.

همچنین به غیر از این تصاویر ، تصاویری از گیم پلی با تیم یوونتوس و پشت صحنه ، اسکن کردن چهره بازیکنان منتشر شده است که به صورت زیر می باشد.

بازی FIFA ۱۷ در تاریخ ۲۷ September (مصادف با ۶ مهر) برای امریکایی شمالی و ۲۹ September (مصادف با ۸ مهر) برای دیگر نقاط جهان برای PC ، Xbox one و PS4 منتشر می شود البته EA اعلام کرده است نسخه Xbox 360 ، PS3 نیز همراه با PC ، Xbox one و PS4منتشر خواهد شد. شایان به ذکر است که اعضای EA/Origin Access می توانند چند روز زودتر به تجربه آزمایشی بازی بپردازند.

doy4nq8fnqtw9y7p79w 2iq6tkhhiynojxqkrqwv brl5vgfgprtwcdk2i1k

0yki18c0zsoh22ppz29

7klongah6hf0rh1ik1in

کانال اطلاع رسانی دانلود سیتی : irdownlodcity

چه امتیازی می دهید؟

Loading...
0 نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

توجه!                                                    توجه!

از این به بعد ادیت های جدید بازی های PES و FIFA که قبلا در سایت دانلودسیتی منتشر میشدند

در سایت جدید مودینگ وی [www.ModdingWay.ir] منتشر میشوند

لطفا به سایت مودینگ وی دات آی آر هم سر بزنید ❤️❤️

ورود به سایت مودینگ وی

کانال تلگرام: Moddingway_ir@