دانلودسیتی | بازی فشرده | فیلم فشرده

باشگاه منچستر سیتی یک بازیکن حرفه‌ای FIFA را به خدمت گرفت
1395.04.19
0 نظر        دانلود سیتی

بازیکنان حرفه‌ای FIFA این روز‌ها طرفداران زیادی در بین باشگاه‌های بزرگ ورزشی دارند و این بار شاهد هستیم که باشگاه منچستر سیتی انگلیس یک گیمر با نام کیرن براون را استخدام کرده است. با زومجی همراه باشید.

محبوبیت ورزش‌های الکترونیک و البته درآمد بالای حاصل از آن‌ها، باعث شده تا نهاد‌های مختلفی اقدام به جذب بازیکنان حرفه‌ای این نوع بازی‌ها کنند. پیش از این در زومجی اخبار جذب بازیکنان حرفه‌ای فیفا توسط باشگاه‌های ولفسبورگ، شالکه و وستهم را خوانده‌اید و حال اعلام شده که باشگاه منچستر سیتی هم یک گیمر حرفه‌ای FIFA را جذب کرده است. این بازیکن کیرن ‘کز’ براون نام دارد و اولین بازیکن ورزش‌های الکترونیک منچستر سیتی محسوب می‌شود.

براون قرار است ویدیو‌های جالب از بازی خود را در کانال یوتیوب باشگاه منچستر سیتی قرار دهد. این ویدیو‌ها از طریق کانال توییچ این باشگاه هم استریم خواهند شد. وی همچنین در تورنمنت‌های مختلف فیفا نیز با نام منچستر سیتی حضور خواهد داشت و در رویداد‌های خاص، با طرفداران این باشگاه فیفا بازی خواهد کرد.

براون پس از پیوستن به این باشگاه در مصاحبه‌ای گفت:بسیار هیجان‌زده هستم. این اتفاقی کاملا جدید برای باشگاه و شخص من است. من قرار است ویدیو‌های زنده از بازی‌هایم را در توییچ باشگاه استریم کنم و همچنین ویدیو‌هایی هم مختص کانال یوتیوب منچستر سیتی خواهم ساخت. همچنین حضور در تورنمنت‌ها با نام باشگاه و فیفا بازی کردن با طرفداران آن از دیگر کار‌های من خواهند بود. این شانسی است که همه از آن بهره نمی‌برند و به همین دلیل هم لحظه‌ای در قبول کردن این پیشنهاد دچار تردید نشدم.

همچنین دیگو گیگیلانی،معاون بخش رسانه‌ای منچستر سیتی، در مورد به خدمت گرفتن این بازیکن گفت:این امر یک قدم رو به جلو برای پیشرفت باشگاه است. زمانی که تصمیم گرفتیم یک بازیکن e-Sport استخدام کنیم، دنبال کسی بودیم که جوان، با استعداد، عالی و تشنه پیشرفت باشد. حال شک نداریم که براون تمامی این ویژگی‌ها را دارد. وی هم یک بازیکن عالی است و هم به خوبی با طرفداران ما در سراسر جهان تعامل خواهد داشت.

نظر شما در مورد جذب شدن گیمر‌های حرفه‌ای توسط باشگاه‌های بزرگ دنیا چیست؟

کانال اطلاع رسانی دانلود سیتی : irdownlodcity

چه امتیازی می دهید؟
0 نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

توجه!                                                    توجه!

از این به بعد ادیت های جدید بازی های PES و FIFA که قبلا در سایت دانلودسیتی منتشر میشدند

در سایت جدید مودینگ وی [www.ModdingWay.ir] منتشر میشوند

لطفا به سایت مودینگ وی دات آی آر هم سر بزنید ❤️❤️

ورود به سایت مودینگ وی

کانال تلگرام: Moddingway_ir@