دانلودسیتی | بازی فشرده | فیلم فشرده

خبر / هوش مصنوعی جدید فیفا 17
1395.04.26
0 نظر        دانلود سیتی

الکترونیک آرتز در ادامه انتشار ویدیوهایی که در آنها ویژگی‌های جدید فیفا 17 را به طرفداران معرفی می‌کند، دیروز ویدیو جدیدی در کانال رسمی یوتیوب خود قرار داد که بازیکنان را با هوش مصنوعی یاران هم‌ دسته آشنا کرد.

تقریبا دو ماه و نیم دیگر بازی FIFA 17 به بازار عرضه می‌شود و طرفداران بازی‌های ورزشی به خصوص فوتبال، بی‌صبرانه منتظر هستند تا ببینند امسال EA Sports چه برنامه‌ای برای طرفداران دارد. این کمپانی چندی است که اقدام به انتشار ویدیوهایی در کانال رسمی یوتیوب خود زده است تا طرفداران بیشتر با ویژگی‌های جدید بازی آشنا شوند.

پس از معرفی تکنیک‌های جدید حمله و سیستم جدید ضربات آزاد، این‌بار نوبت به معرفی هوش مصنوعی جدید یاران هم‌تیمی‌تان رسید. در ویدیویی که شب گذشته برروی کانال رسمی یوتیوب EA Sports قرار گرفت، ما توانستیم با این ویژگی جدید آشنا شویم. هوش مصنوعی جدید یاران هم‌تیمی که الکترونیک آرتز نام Active Intelligence System را برای آن در نظر گرفته است، باعث می‌شود که هنگامی که توپ در دست شما است و شما در حال حمله هستید، یاران هم‌دسته‌تان با تحلیل شرایط اطراف و دیدن مدافعان، فرارهایی انجام دهند. این فرارها می‌تواند به سمت جلو، به سمت عقب یا صرفا برای گول زدن مدافعان حریف باشد.

کانال اطلاع رسانی دانلود سیتی : irdownlodcity

چه امتیازی می دهید؟
0 نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

توجه!                                                    توجه!

از این به بعد ادیت های جدید بازی های PES و FIFA که قبلا در سایت دانلودسیتی منتشر میشدند

در سایت جدید مودینگ وی [www.ModdingWay.ir] منتشر میشوند

لطفا به سایت مودینگ وی دات آی آر هم سر بزنید ❤️❤️

ورود به سایت مودینگ وی

کانال تلگرام: Moddingway_ir@