دانلودسیتی | بازی فشرده | فیلم فشرده

منتقدین PES 2017 نمرات اعجاب آوری به این بازی میدهند
1395.06.25
0 نظر        دانلود سیتی

اکنون PES 2017 بعد از تبلیغات فراوان و انتظارات بسیار به بازار آمده‌است و حالا منتقدین قلم به دست شروع به نمره دادن به جنبه‌های مختلف این بازی کرده اند.

این بار PES 2017 بازگشت غیر منتظره و اعجاب آوری را رقم زده‌است. و طرفداران بازی‌های کامپیوتری فوتبالی را به هیجان آورده‌است.تاکنون فقط ۸ نقد از نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی انتشار یافته که متای ۸۹ را کسب کرده است. سایر پلتفرم‌ها هنوز متایی دریافت نکرده‌اند. در ادامه نمرات را می‌بینید.

God is a Geek: 100/100

پی ای اس(PES) سال به سال در این نسل بهتر می‌شود و به بهبود خود ادامه می‌دهد اما PES 2017 با تاکتیک‌ها، سبک متفاوتی که تاثیر گذار بوده، بازیکنان منحصر به‌فرد، حس عالی گل زدن و کنترل دوست داشتنی خود به اوج رسیده است. PES 2017 حس خوبی در هنگام بازی کردن انتقال می‌دهد. شاید بهترین بازی فوتبالی باشد که تاکنون ساخته شده است.

Playstation Universe: 95/100

اگر PES 2016 طی حدودا یک دهه گذشته بهترین نسخه از این سری بوده، بنابراین PES 2017 مسلما جزء بزرگ‌ترین‌های این سری قرار دارد. تمام نکات نسخه‌های قبلی در PES 2017 بهبود یافته‌اند. سرعت بازی نسبت به نسخه‌های قبلی بیشتر شده و به ریشه‌های خود پایبند است که تمام این‌ها PES 2017 را به یک بازی فوتبالی فوق‌العاده تبدیل می‌کند.

GamesRadar+: 90/100

Metro GameCentral: 90/100

XGN: 90/100

عنوان PES 2017 نشان‌داده‌است که یک قدم دیگر در مسیری درست بوده و کونامی برروی فرمول قدرت‌مندشان سرمایه‌گذاری بیشتری کرده است. در حالی که همه چیز کامل نیست، هسته گیم‌پلی همچنان ثابت باقی مانده‌است و یک لذت واقعی برای دوست‌داران بازی‌های فوتبال را به‌وجود آورده‌است.

Multiplayer.it: 85/100

Hobby Consolas: 85/100

Gameblog.fr: 80/100

یک دنباله دلپذیر برای PES 2016 به‌همراه چند ویژگی تاکتیکی جدید و اصلاحاتی در گیم‌پلی PES 2017 به وجود آمده‌است و توانسته‌است که در ارائه تجربه فوتبال قوی برای دوست‌داران این ورزش موفق باشد PES 2017 حتی با وجود اینکه ایده‌های واقعا تازه‌ای را به فرمول خود اضافه نکرده اما قطعا نسخه قدرت‌مندی برای این سری است.

نمرات جدیدتر:

Game Informer: 93/100

عنوان PES 2017 بی‌نقص نیست اما گیم‌پلی بازی آنقدر طبیعی است که تفاوت کمی بین خودتان و چیزی که در صفحه اتفاق می‌افتد احساس می‌کنید. حالت‌های آن کامل کار نشده‌اند اما جذاب هستند. نتیجه کلی ممکن است ناقص باشد اما بازی حس کامل بودن را می‌دهد.

PlayStation LifeStyle: 90/100

حالت Master League در این بازی، یکی از بهترین حالت‌هایی است که از نظر منتقدین تاکنون در یک بازی ورزش تجربه کرده‌اند که توسط گیم‌پلی فوق‌العاده قوی خود حمایت می‌شود. همان که نگاهی به بخش ناامید کننده عدم وجود لایسنس تیم‌ها می‌اندازید، متوجه خواهید شد که PES 2017 بدون آن هم جزء با ارزش‌ترین بازی‌های ورزشی‌ای است که در دسترس قرار دارد.

کانال اطلاع رسانی دانلود سیتی : irdownlodcity

چه امتیازی می دهید؟

Loading...
0 نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

توجه!                                                    توجه!

از این به بعد ادیت های جدید بازی های PES و FIFA که قبلا در سایت دانلودسیتی منتشر میشدند

در سایت جدید مودینگ وی [www.ModdingWay.ir] منتشر میشوند

لطفا به سایت مودینگ وی دات آی آر هم سر بزنید ❤️❤️

ورود به سایت مودینگ وی

کانال تلگرام: Moddingway_ir@