دانلودسیتی | بازی فشرده | فیلم فشرده

نسخه ویژه WWE 2K17 با هدف تمرکز بر روی NXT معرفی شد
1395.04.26
0 نظر    144 بازدید    دانلود سیتی

در جدیدترین اعلامیه خود پیرامون بازی WWE 2K17، به معرفی نسخه‌ای ویژه دست زده که تمرکز محتویات آن، بر روی NXT به عنوان برند زیر مجموعه WWE است. جزئیات کامل این بسته در ادامه مطلب موجود است.

شینسوکه ناکامورا (سوپراستار NXT) و پاول لوسک (مدیر NXT)، نسخه کلکسیونی WWE 2K17 را معرفی کردند که از حالا به قیمت ۱۰۰ دلار پیش فروش آن نیز آغاز شده است. این بسته انحصاری ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ است.

این محصول که تحت عنوان ویژه NXT Edition به فروش می‌رسد، علاوه بر دارا بودن بسته بازی اصلی، بسته‌ NXT Enhancement را در خود دارد که با استفاده از آن، شما بوست ۵۰ درصدی را در بخش MyCareer دریافت کرده و از سه مبارز NXT به نام‌های نایا جکس، آپولو کروز و شینسوکه ناکامورا برخوردار خواهید شد. از دیگر محتویات موجود می‌توان به لوح سنگی شینسوکه ناکامورا که توسط خود او هم امضاء شده، مجسمه هشت اینچی فین بَلور، تصاویر روی بوم از نمایش NXT: TakeOver: London و بسته Goldberg اشاره کرد.

۲K Sports تایید کرده است که با خرید NXT Edition، در روز اول عرضه بازی می‌توانید کشتی گیران NXT خود را برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ دریافت کنید.

بسته NXT Enhancement همراه با سه کشتی‌گیری که گفته شد، بعدا در طول سال به عنوان محتوای دانلودی در دسترس قرار می‌گیرد. بازیکنان پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ می‌توانند شخصیت‌های NXT را همان روز اول عرضه به عنوان محتوای دانلودی دریافت کنند.

پاول لوسک در رابطه نسخه ویژه گفته است که “این مهم، برای من تا حد امکان به عمق NXT وارد شده است”. همچنین طی صحبت‌هایی که او انجام داده، پرسیده شده است که آیا سه عضو دیگر گروه چهار سوارکار زن (Four Horsewomen) از جمله بِیلی، بِکی لِنچ و شارولت هم در WWE 2K17 مانند ساشا بنکس حضور خواهند داشت یا خیر؟ لوسک در پاسخ گفته که آنها فعلا معرفی در این رابطه ندارند و برای اطلاعات بیشتر بایستی در آینده صبر کنیم.

کانال اطلاع رسانی دانلود سیتی : irdownlodcity

چه امتیازی می دهید؟

Loading...
0 نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

توجه!                                                    توجه!

از این به بعد ادیت های جدید بازی های PES و FIFA که قبلا در سایت دانلودسیتی منتشر میشدند

در سایت جدید مودینگ وی [www.ModdingWay.ir] منتشر میشوند

لطفا به سایت مودینگ وی دات آی آر هم سر بزنید ❤️❤️

ورود به سایت مودینگ وی

کانال تلگرام: Moddingway_ir@