دانلودسیتی | بازی فشرده | فیلم فشرده

بازی جدیدی به­ سیستم پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس‌وان اضافه شد
2016.07.16
0 نظر        دانلود سیتی

ابلیت پشتیبانی از نسل قبل کنسول‌ ایکس‌باکس‌وان و اجرای بازی‌های ایکس‌باکس۳۶۰ برروی این کنسول، در E3 2015 معرفی شد و همه را متعجب ساخت و از آن موقع، شاهد اضافه‌شدن پیوسته‌ی بازی‌های مختلف به این سیستم هستیم. برخی مواقع، بازی‌ها به‌طور گروهی به این سیستم اضافه می‌شوند، اما در آخرین به‌روزرسانی لیست عناوین پشتیبانی‌شده­‌ی نسل قبل، شاهد اضافه‌شدن تنها یک بازی هستیم

مثل همیشه، لیست عناوین پشتیبانی‌شده‌ی نسل قبل توسط لری هریب ملقب به میجور نلسون در صفحه‌ی توئیترش به‌روزرسانی شده است و آخرین عنوانی که شامل این قابلیت می‌شود، Interpol: The Trail of Dr. Chaos است.

انتشار Interpol: The Trail of Dr. Chaos به سال‌های اول عرضه‌ی ایکس‌باکس۳۶۰ در ۲۰۰۷ باز می‌گردد که توسط ایکس‌باکس لایو آرکید عرضه شده، گرچه نمرات خوبی  هم کسب نکرده و بازخورد چندان مثبتی دریافت نکرده است.

Interpol: The Trail of Dr. Chaos یک عنوان استراتژی/پازلی است که توسط تیک‌گیمز ساخته شده است و هدف بازی، “حل‌کردن رمز و رازهای یک موضوع پنهان بین‌المللی” است. اگر این اطلاعات و درکل، این بازی شما را به خود علاقه‌مند کرده، اکنون با قیمت معمولی‌اش یعنی ۴٫۹۹دلار قابل خریداری است که می‌توانید آن را برای ایکس‌باکس۳۶۰ هم دریافت کنید و یا از طریق فروشگاه بازی‌های ایکس‌باکس‌وان به آن دسترسی داشته باشید.

درحالی که این بازی آن‌چنان خوب به‌نظر نمی‌رسد و قرار هم نیست که این‌طور باشد، به‌تازگی بازی جدیدی هم به این سرویس اضافه شده که دارای محبوبیتی بسیار بالاست و مدت‌ها بود که خیلی‌ها انتظارش را می‌کشیدند. با توجه به این توضیح کوتاه، حتما دریافتید که منظور ما شاهکار راک‌استار یعنی Red Dead Redemption است. به‌هرحال، بازی تازه‌اضافه‌شده‌ی این سیستم شاید چندان معروف نباشد، ولی باید در آینده‌ی نزدیک مانند همیشه، منتظر اضافه‌شدن عناوین باکیفیتی باشیم.

کانال اطلاع رسانی دانلود سیتی : irdownlodcity

چه امتیازی می دهید؟